Prefabrik Ev Yapıları

Ankara Prefabrik Ev Yapıları Vizyon Villa'ile Yaşam Alanları Oluşturuyor...

Prefabrik Ev Yapıları

    portfolio

Genel Olarak Çelik Yapılar

Hafif Çelik evler ilk olarak 1960 ların başlarında kullanılmaya başlanmıştır. Ahşap ve betonarme yapıların alternatifi olarak bir çok ülkede popülerliğini arttırmaktadır. Amerika da yılda 500,000, Japonya da 300,000 hafif çelik ev inşa edilmektedir. 1980’lerde yüksek dayanımlı çinko alüminyum alaşım kaplı çelik kullanılabilmesi sistemin gelişimi güçlenmiştir. Bilgisayar teknolojisinin eklenmesi ile sistemin detaylandırılması ve üretim sürecinin daha hızlı ve hatasız olmuştur.

Hafif Çelik ve makas üretim teknolojisi hızla geleneksel üretim teknolojilerini yakalamış ve uluslararası deneyimlerle kendini geliştirerek eskiye nazaran daha fazla tercih edilir olmuştur.

Gelişmiş birleşim detayları üretim ve inşaat daha kolay, ekonomik ve güvenilir olmuştur. Hafif Çelik sistem uluslararası kodları ve şartnameleri rahatlıkla karşılamış ve yerel otoritelerden de gerekli yasal onayları almıştır.

ABD, Almanya, Kanada, Avustralya, İngiltere, Japonya başta olmak üzere özellikle gelişmiş olan ülkelerde uzun yıllardan beri hafif çelik sistem tercih edilmektedir.

vizyon-villa-prefabrik-evler

Online Broşür

-Çelik konutlar 1.derece depreme dayanıklı hazır yapılardır.

Çelik konutların montaj süresi betonarme binalara göre çok daha kısadır. Ayrıca konutların defalarca söküm takımı yapılabilir.

Prefabrik yapılar hemen hemen her bütçedeki müşterilerimize uygun üretilebilmektedir.Betonarme evlerden kat kat ucuz maliyetlerde üretilebilmekte ve hızlı montaj ile hemen evinize yerleşebilirsiniz.

Select Language »