Çelik Yapılar Hakkında Merak Edilenler

Çelik Yapılar İle Hayal Ettiğiniz Ev Çok Yakınınızda...

Prefabrik Evler Hakkında Sık Sorulan Sorular

Çelik binalar’da beton binalar gibi kalıcı konut ve gayrimenkul statüsünde olması sebebi ile ruhsata tabiidirler,İlgili Belediye veya Özel İdare Kurumun’ dan imşaat izinleri alınabilir inşaat bitiminde beton binalar gibi gerekli olan iskan ruhsatıda (yapı oturma izni) alınmalıdır.

Zemin betonu ve şap atımı müşterilerin sorumluluğundadır.Şantiye Elektrik ve Su Abonmanlıkları yapılması müşterilere aittir.Resmi Kurum talep ve istekleri yerine getirmek müşterinin sorumluluğundadır.

Firmamız bölgesel fiyat farkı uygulaması yapmamaktadır.

Nakliye ve Eleman Konaklama giderleri karşılıklı görüşülür.

Hafif Çelik sistemi ile binalarımızı 3 kata kadar, ağır çelik takviyesi ile 5 kata kadar inşa edebiliyoruz.

Talep ve Ev sayısına göre farklılık gösterse de evlerimizi “İleri kaba” ve “Anahtar Teslim” olarak teslim etmekteyiz.

Portföyümüzde bulunan modelleri müşterilerimizin istekleri doğrultusu ve teknik imkanlar dahilin de küçültme ve büyütmesini yapabilmektedir.Model yerleşim planları tamamen müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hazırlanmaktadır.Müşterilerimizin kendi hayalleri olan tasarımları da istekleri doğrultusunda hazırlayabilmektedir.

Firmamızın projelerde kullandığı ürünler bilinen markalardan oluşmaktadır.
Dekorasyon ve danım ürünlerinde renk ve desen seçimleri müşteriler tarafından yapılmaktadır.

Firmamız temel betonun yapımından itibaren yapılarınızın özelliklerine göre ortalama 20-25 gün içerisinde teslim edilmektedir.

Prefabrik evler hakkında sizlere bazi akılda kalan soruları cevapladık daha detaylı bilgi verilmemiz ve size özel projeler üretebilmemiz için müşteri temsilciniz ile iletişime geçekerek hemen sizde uygun fiyatlarla bir ev sahibi olabilirsiniz.

İletişime Geç
Select Language »